Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
;)


Dodaj do Ulubionych

MENU

Strona Główna

Wpisali się: Ksiega Gości
Wpisz się: Dodaj do Księgi
Wpisów: 0

archiwum
2010
Marzec
2009
Grudzień
Listopad

linki
ulubieni

Jesteś 3536 gościem

O mnie:


Dwie obce sobie osoby widują się czasmai na szkolnym korytarzu czy cos ich polączy??


•;)•

Przyszedł piątek, chłopaki postanowili iść wszyscy razem zagadać do lasek.  Maciek poderwał Magde, a Tomek, przepiękną Gabi.Tylko Michał nie mógł znaleźć dziewczyny, jednak koledzy go pocieszali, że znajdzie tą jedyną. Tomek i Maciek poznali już bardziej swoje wybranki, niestety żaden z nich nie wyznał co do nich czują. Magda była szybsza do zdobycia niż Gabi. Chłopaki poszli w czwórke na spacer przy blasku księżyca, była to bardzo romantyczna sytuacja, dziewczyny czuły się skrępowane. Potem każdy z nich poszedł w inną strone, aby chodź przez chwilę mogli pobyć sami. Zrobiło się późno Maciek zaprowadził Magde pod dom i czekał przy sklepie sportowym na Tomka, który poznał bardziej Gabi, odprowadził on dziewczyne i się pożegnali. Tomek i Maciek byli zadowoleni z tego wieczoru, ponieważ spędzili tak dużo czasu z tak pieknymi dziewczynami. Relacje z tego zdarzenia postanowili opowiedzieć Michałowi, który siedział w domu i się nudził.

Gdy chłopacy opowiedzieli mu co się wydarzylo na tym cudownym spacerze, Michałowi zrobiło się glupio, że nie ma dziewczyny. Koledzy pocieszali, kumpla, ale Michałowi podobała się jedna dziewczyna, ale nie mógł tego powiedzieć, bo była to dziewczyna, jego kolegi. Chłopaki pogadali, pograli i późnym wieczorem wrócili do siebie, aby przemyśleć cały dzień, oraz pójść spać xD.


Głosuj (0)

smerfnie × 3/12/2009 17:35:44 × [Powrót] × [Komentuj]Dropsik
Najlepiej smakuje zakazany owoc :D
brak www × ast214.neoplus.adsl.tpnet.pl × 3/12/2009 17:55:17 × IP: 83.26.231.214